Skip to main content

Wypuszczamy limitowaną serię koszulek GibZone 1st Anniversary, a całkowity zysk z jej sprzedaży oficjalnie przekażemy najbardziej potrzebującemu dziecku z portalu siepomaga.pl. Nie musisz być fanem giboli czy kudłatego gościa w cylindrze. W naszej akcji chodzi tylko o to, by pomóc.

DAMSKA

MĘSKA

CEL

Misja jest prosta: zebrać jak największą kwotę, czyli nie owijając w bawełnę (a raczej owijając w nią Was) – zrobić jak najwięcej koszulek. Kto dostanie cały zysk ze sprzedaży? Jedno z dzieci dotkniętych chorobą z portalu siepomaga.pl. Wybierzemy je wg opcji najbliżej celu lub ostatni dzwonek zaraz po zakończeniu przyjmowania Waszych zamówień na t-shirty. To ile dokładnie zebraliśmy i do kogo trafią pieniądze, oficjalnie ogłosimy 25 października.

UWAGA: jeśli wśród Was jest dzieciak który potrzebuje tego typu wsparcia lub znacie taką osobę, dajcie nam znać.

o t-shirtach

Koszulki to wysoko jakościowe produkty firmy CottonMania. Zarówno wersja damska jak i męska dostępne są w rock’n’rollowym, czarnym kolorze. Na froncie znajduje się karykatura zupełnie anonimowego muzyka, którą na okoliczność urodzin portalu GibZone.pl stworzyła dla nas Pracownia Karykatury Łukasza Szostaka. W tle jest informacja o jubileuszu, a na rękawku nasze logo. Nadruk grafik na koszulce zostanie wykonany sitodrukiem – czyli dokładnie tą samą metodą za pomocą której w latach 50. Gibson nanosił logo „Les Paul” na fronty główek swoich gitar. Będzie true! Przygotowanie t-shirtów zleciliśmy profesjonalnej firmie Sinfinity Clothing odpowiedzialnej m.in. za merch zespołu Nocny Kochanek.

Dla Pań proponujemy koszulkę wykonaną ze 100% bawełny o gramaturze 150 g/m2 ze szwami bocznymi, w rozmiarach:

 • S (A-38/B-61)
 • M (A-40/B-62)
 • L (A-42/B-63)
 • XL (A-44/B-64)
 • XXL (A-46/B-65)

  * tolerancja +/- 1cm

Dla Panów mamy koszulki ze 100% bawełny o gramaturze 190 g/m2 bez szwów bocznych, o gabarytach:

 • S (A-50/B-69)
 • M (A-53/B-72)
 • L (A-56/B-75)
 • XL (A-59/B-78)
 • XXL (A-62/B-81)

  * tolerancja +/- 1cm

ZAMÓW KOSZULKĘ !

Akcję robimy na prostych zasadach pre-orderu: najpierw przez trzy tygodnie zbieramy od Was zamówienia, następnie rozpoczynamy produkcję koszulek i startujemy z wysyłkami. Planowany termin dostaw to początek listopada, czyli: zamówienia przyjmujemy do 22 października, koszulki dostarczamy od 6 listopada.

Aby zamówić t-shirt skontaktuj się z nami. Wystarczy napisać że interesuje Cię koszulka, a my pomożemy sfinalizować transakcję:

Cena koszulki to 39pln. Koszt wysyłki to 15pln (możliwy jest odbiór osobisty). Wszelkie problemy i reklamacje zgłaszajcie na podany wyżej adres mailowy.

PARTNERZY

Gdyby ktoś chciał dołączyć do naszej akcji charytatywnej, zapraszamy i prosimy o kontakt. Akcję wspierają już:

Serdecznie Wam dziękujemy! :-)